HIBERNAL 2016 - Vinařství Horák - Vrbice - Šampion Vinalies Internationales Paris 2017 - Nejlepší víno světa

POZOR - DOPRODEJ - POSLEDNÍ LAHVE PRO ROK 2017!!!

NEJLEPŠÍ SUCHÉ BÍLÉ VÍNO NA SVĚTĚ PRO ROK 2017

Naprosto neuvěřitelný úspěch na Vinalies Internationales! Vinařství Horák z Vrbice, které vloni zvítězilo v kategorii rosé, letos získalo titul šampiona v nabité kategorii bílých suchých vín mezi 1000 bílými víny ze 40 zemí! Takové double ještě nikdo v historii soutěže neudělal!

1 620,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem Prosím, z logistických důvodů objednávejte stejné nebo různé druhy vín po 6, 12, 18 ... lahvích. Děkujeme za pochopení.

Ročník     2016 - víno je vhodné archivaci
Kategorie vína     Výběr z hroznů
Druh vína     suché
Vinařská obec     Velké Pavlovice
Vinařská trať     Nadzahrady
Alkohol     13,0 %
Zbytkový cukr     9 g/l
Kyseliny     7,6 g/l

Hibernal vznikl křížením odrůdy Seibel a Ryzlink rýnský.

„Je to něco neuvěřitelného, ještě teď jsem v šoku. Celé vinařství zažívá obrovskou radost. Loni nám bylo řečeno. že uspět v kategorii rosé je náš životní úspěch a že zopakovat něco podobného se rovná zázraku, a letos v bílých vínech… Francouzi asi budou na mapě hledat kde je Vrbice,“ sděluje s úsměvem Leoš Horák a představuje Šampiona: „Naše vítězné víno je plné s potenciálem ležení, má jiskrnou zelenožlutou barvu, v aromatice najdeme zralou broskev, sušenou meruňku i směs tropických plodů. Jeho chuť je plná, kořenitá, vysoce extraktivní, lehký zbytkový cukr je vyvážený pikantní kyselinkou. Charakterem spíše připomíná jednoho z rodičů - Ryzlink rýnský.“
Kromě tohoto úspěchu, kdy se moravský Hibernal stal nejlepším bílým vínem na světě, se ještě všechna naše úspěšná vína na podzim objeví v publikaci 1000 Vins du Monde se stejným respektem ve vinařském světě, jaký má v gastronomii tolik vážený michelinský průvodce.

32 ks