♡ DĚKUJEME, že podporujete vinaře z Moravy ♡

HIBERNAL 2016 - Vinařství Horák - vh, suché - Champion Vinalies Internationales Paris 2017 - DOPRODEJ


Ročník: 2016
Výběr z hroznů
Suché
Alkohol: 13,0 %
Zbytkový cukr: 9 g/l
Kyseliny: 7,6 g/l
Vinařská obec: Velké Pavlovice
Vinařská trať: Nadzahrady

Ocenění:
Champion Vinalies Internationales Paris 2017

1 980,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem Prosím, z logistických důvodů objednávejte stejné nebo různé druhy vín po 6, 12, 18 ... lahvích. Děkujeme za pochopení.

Naprosto neuvěřitelný úspěch na Vinalies Internationales! Vinařství Horák z Vrbice, které vloni zvítězilo v kategorii rosé, letos získalo titul šampiona v nabité kategorii bílých suchých vín mezi 1000 bílými víny ze 40 zemí! Takové double ještě nikdo v historii soutěže neudělal!

„Je to něco neuvěřitelného, ještě teď jsem v šoku. Celé vinařství zažívá obrovskou radost. Loni nám bylo řečeno. že uspět v kategorii rosé je náš životní úspěch a že zopakovat něco podobného se rovná zázraku, a letos v bílých vínech… Francouzi asi budou na mapě hledat kde je Vrbice,“ sděluje s úsměvem Leoš Horák a představuje Šampiona: „Naše vítězné víno je plné s potenciálem ležení, má jiskrnou zelenožlutou barvu, v aromatice najdeme zralou broskev, sušenou meruňku i směs tropických plodů. Jeho chuť je plná, kořenitá, vysoce extraktivní, lehký zbytkový cukr je vyvážený pikantní kyselinkou. Charakterem spíše připomíná jednoho z rodičů - Ryzlink rýnský.“
Hibernal vznikl křížením odrůdy Seibel a Ryzlink rýnský.

12 ks